Strefa kibica

III OGÓLNOPOLSKIE REGATY DORADCÓW PODATKOWYCH to druga już okazja do spotkań nie tylko tych, którzy biorą czynny udział w ściąganiu się na wodzie. Regaty to generalnie doskonała okazja do wspólnego spędzenia czasu doradców podatkowych i ich rodziny. Regaty to doskonała okazja do wspólnego szantowania, tańców i zabawy kibiców z członkami załóg.

Organizatorzy mają świadomość, że nie każdy z nas ma w sobie zacięcie żeglarskie. Każdy jednak lubi spotkania w ładnych okolicznościach przyrody i dobrym towarzystwie. Dlatego organizatorzy pomyśleli o atrakcjach dla kibiców. Podczas Regat pływać będzie statek z pokładu, którego kibice będą mogli na żywo śledzić rozwój sytuacji na akwenie. Do tego możliwość analizy wyników poszczególnych załóg on line sprawi, że kibice będą mogli śledzić rzeczywiste osiągnięcia swoich faworytów.

Ponadto dla kibiców organizatorzy przewidzieli również atrakcje turystyczne.

Rejestracja wszystkich uczestników Regat, w tym również kibiców wyłącznie za pośrednictwem panelu mdoradca.pl w zakładce szkolenia Regionu warmińsko-mazurskiego. Na panelu doradca znajdziecie wszystkie informacje związane z kosztami zakwaterowania oraz wyżywienia.