Witamy!

Witamy na stronie internetowej OGÓLNOPOLSKICH REGAT DORADCÓW PODATKOWYCH.

Nic tak nie łączy ludzi jak wspólna pasja, drużynowe współzawodnictwo, gruntownie podszyte przednią zabawą oraz dobrym humorem, prowadzone z zachowaniem zasad fair play, okraszone tańcem i śpiewem.

Nie ma żadnych wątpliwości, że żeglowanie w warunkach regatowych jest idealna formą, która łączy w sobie wszystkie wyżej wymienione cechy.

Dlatego Zarząd Oddziału Warmińsko-Mazurskiego w październiku 2016 r. podjął decyzję o organizacji w 2017 r. I OGÓLNOPOLSKICH REGAT DORADCÓW PODATKOWYCH. Inicjatywa ta bardzo szybko, w sposób bardzo wymierny, została poparta przez Zarząd Regionu Mazowieckiego, Zarząd Regionu Śląskiego oraz Zarząd Regionu Wielkopolskiego.

Efekt współpracy wyżej wymienionych Zarządów jest taki, że już teraz możemy serdecznie zaprosić wszystkich doradców podatkowych, zarówno tych co pływanie mają we krwi, jak i tych, którzy siądą do jachtów po raz pierwszy, ale również i tych, którzy w sobie mają wyłącznie hormon kibicowania, wraz z rodzinami do udziału w pierwszej w historii naszego Samorządu ogólnopolskiej imprezie o charakterze sportowym.

Regaty odbędą się w dniach 4-7 maja 2017 r. na jeziorze Niegocin. Baza Regat zlokalizowana będzie w Wilkasach k/Giżycka w przystani Akademickiego Związku Sportowego w Wilkasach. W tym ośrodku zlokalizowana będzie także cała baza noclegowa. Tam będziemy również spędzać czas wolny, gdy zawiniemy do portu i żagle naszych jachtów zostaną zwinięte.

Wszelkie szczegółowe informacje dotyczące zasad naszego ścigania się na wodzie, planu całej imprezy, bazy noclegowej i wielu innych istotnych kwestii dostępne są na tej stronie. Zapraszamy do ich lektury.

Jednocześnie przypominamy, iż rejestracja wszystkich uczestników odbywa się za pośrednictwem panelu mdoradca.pl w zakładce szkolenia Regionu warmińsko-mazurskiego. Natomiast rejestracji zawodników biorących udział w wyścigach regat należy dokonać dodatkowo na stronie regatykidp.pl w zakładce Zawodnicy/Zgłoszenia.

Do dyspozycji mamy 20 jachtów więc nie warto zwlekać z rejestracją

Na panelu doradca znajdziecie wszystkie informacje związane z kosztami zakwaterowania oraz wyżywienia.

Z żeglarskim pozdrowieniem

Organizatorzy